HAKKIMIZDA

Çeyrek Asırlık Öykü

Her şey bir iğne ve iplikle başladı. Kendini tekstile adamış bir aile bundan yaklaşık çeyrek asır önce endüstriye yeni bir soluk getirmek amacıyla Eena Tekstil'i kurdu. Şirketin varoluş mottosu açıktır.Atılan her ilmekte yüksek kalite ve doğru servis felsefesi...

Tıpkı iğne ve ipliğin ayrılmazlığı gibi, ileri düzeyde kalite ve beklentileri eksiksiz karşılayan hizmet anlayışı Bentspor için şirketin her faaliyetinde ayrılmaz bir bütüne dönüştü. Bu özel bütün şirket yönetimin vizyoner bakışı, Ar-Ge ye verdiği önem ve işe yatırım yapmaya verdiği değer ile birleşince, Bentspor dünya markaları için üretim yapan bir tekstil uzmanına dönüştü.

Uluslararası Uzmanlık

Bu gün Eena Tekstil, örme kumaştan ürettiği tekstil ürünlerini, Avrupa'nın önde gelen ülkelerine ve İskandinavya'ya ihraç ediyor.Şirketin katma değeri yüksek, kaliteli ürün yelpazesinde bay, bayan ve çocuk t-shirtleri, eşofman alt ve üstleri, elbiseler, sweatshirtler ve bluzlar yer alıyor.

Eena Tekstil kendisine çizim yada tasarım halinde gelen modelleri,uzman modelhanesi ve kaliteli numune dikimi ile, pazarda güçlü satış ve pazarlama imkanı kazanmış koleksiyonlar haline getiriyor.